Murovaný projekt rodinného domu na úzky pozemok so sedlovou strechou. Spracovaný v 3d realite s umiestnením na pozemok

BUNGALOW 156

Bungalow 156 je murovaný rodinný dom strednej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa je kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu a sprchový kút. Dom je opticky rozdelený dennú a nočnú časť. V dennej časti domu sa nachádza priestranná obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou a jedálňou. Súčasťou kuchyne je malá špajza. Z dennej časti môžete prejsť priamo na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo 3 izby. Dve detské izby s množstvom úložného priestoru a miestom pre pracovisko. Ďalej tu je priestranná spálňa oproti ktorej sa nachádza malá oddelená toaleta. Dom je spracovaný vo virtuálnej realite a patrí do energetickej triedy A0.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha113,1 m2
  • Celková obytná plocha78,8 m2
  • Stavba na "kľúč"107 000 €
  • Svojpomocná výstavba74 900 €
  • Sklon strechy18 °

Zdieľať s priateľmi:

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

admin / 22.06.2021

Tak ako v zime svoje domy vykurujeme, v letných horúčavách ich potrebujeme ochladiť. Jednou z ciest, ako dosiahnuť v interiéri príjemnú teplotu, je inštalácia klimatizácie. Či je práve klimatizácia tým najlepším riešením pre váš dom, sa dozviete v našom článku.

Interiér domu
Záhradné paravany pre vaše súkromie

Záhradné paravany pre vaše súkromie

admin / 06.05.2021

Paravany sa spájajú najmä s interiérom, ale svoje miesto majú aj v záhrade. Využijete ich v prípade, že chcete získať viac súkromia, alebo vizuálne oddeliť jej úžitkovú a oddychovú časť. Poradíme vám, aké paravany sa najviac hodia do exteriéru.

Exteriér domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk