Murovaný projekt rodinného domu na úzky pozemok so sedlovou strechou. Spracovaný v 3d realite s umiestnením na pozemok

BUNGALOW 156

Bungalow 156 je murovaný rodinný dom strednej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa je kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu a sprchový kút. Dom je opticky rozdelený dennú a nočnú časť. V dennej časti domu sa nachádza priestranná obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou a jedálňou. Súčasťou kuchyne je malá špajza. Z dennej časti môžete prejsť priamo na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo 3 izby. Dve detské izby s množstvom úložného priestoru a miestom pre pracovisko. Ďalej tu je priestranná spálňa oproti ktorej sa nachádza malá oddelená toaleta. Dom je spracovaný vo virtuálnej realite a patrí do energetickej triedy A0.

Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha113,1 m2
  • Celková obytná plocha78,8 m2
  • Stavba na "kľúč"170 000 €
  • Svojpomocná výstavba102 000 €
  • Sklon strechy18 °

Zdieľať s priateľmi:

Aká veľká by mala byť žumpa?

Aká veľká by mala byť žumpa?

admin / 12.10.2022

Veľkosť žumpy je podstatný parameter, ktorý závisí od počtu osôb v domácnosti a frekvencie jej vývozu. Poradíme vám, aká veľkosť žumpy je dostatočná pre rodinný dom a aká pre víkendovú chatu.

Stavba domu
Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

admin / 07.09.2022

Kúrenie infrapanelmi sa stáva čoraz obľúbenejším spôsobom vykurovania interiéru. Je to pre jeho ekologický i ekonomický prínos. Čo všetko môžete od tohto typu vykurovania očakávať a aké sú jeho výhody? Odpovede na vás čakajú v nasledovnom článku.

Stavba domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk