Murovaný projekt rodinného domu na úzky pozemok so sedlovou strechou. Spracovaný v 3d realite s umiestnením na pozemok

BUNGALOW 156

Bungalow 156 je murovaný rodinný dom strednej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa je kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu a sprchový kút. Dom je opticky rozdelený dennú a nočnú časť. V dennej časti domu sa nachádza priestranná obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou a jedálňou. Súčasťou kuchyne je malá špajza. Z dennej časti môžete prejsť priamo na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo 3 izby. Dve detské izby s množstvom úložného priestoru a miestom pre pracovisko. Ďalej tu je priestranná spálňa oproti ktorej sa nachádza malá oddelená toaleta. Dom je spracovaný vo virtuálnej realite a patrí do energetickej triedy A0.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha113,1 m2
  • Celková obytná plocha78,8 m2
  • Stavba na "kľúč"107 000 €
  • Svojpomocná výstavba74 900 €
  • Sklon strechy18 °

Zdieľať s priateľmi:

Ktorá je tá najlepšia lokalita na bývanie pre vás?

Ktorá je tá najlepšia lokalita na bývanie pre vás?

admin / 05.02.2021

Cesta za vysnívaným vlastným bývaním v rodinnom dome začína voľbou vhodnej lokality. Pri jej výbere by ste sa mali zamyslieť nad viacerými faktormi. Ktoré to sú, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu
Betónové ploty si obľúbite

Betónové ploty si obľúbite

admin / 12.01.2021

Nevzhľadné betónové ploty, ktoré kedysi obkolesovali záhrady, hospodárske budovy či domy, sa v ničom neponášajú na rôznorodosť dizajnov, z ktorých si dnes môžete vyberať. Tento typ plota vás ale nepoteší len svojím vzhľadom. Má aj iné výhody.

Stavba domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk