Malý lacný dom so sedlovou strechou. Patrí medzi obľúbené projekty rodinných domov

BUNGALOW 13

Bungalow 13 je 3-izbový rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Oproti vstupnej chodbe je malá oddelená toaleta a kúpeľňa s priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Táto časť opticky rozdeľuje dom na dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza veľkopriestorová obývacia izba s krbom, jedálenským kút a kuchyňa riešená v tvare “L” , ktorej súčasťou je malá špajza. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo 2 izby. Spálňa s množstvom úložného priestoru a detská izba s priestorom pre pracovisko. Súčasťou domu je tiež vonkajšia terasa na ktorú je priamy prechod z dennej časti domu. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 890 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha71,3 m2
  • Celková obytná plocha43,7 m2
  • Stavba na "kľúč"79 000 €
  • Svojpomocná výstavba55 300 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

admin / 22.06.2021

Tak ako v zime svoje domy vykurujeme, v letných horúčavách ich potrebujeme ochladiť. Jednou z ciest, ako dosiahnuť v interiéri príjemnú teplotu, je inštalácia klimatizácie. Či je práve klimatizácia tým najlepším riešením pre váš dom, sa dozviete v našom článku.

Interiér domu
Záhradné paravany pre vaše súkromie

Záhradné paravany pre vaše súkromie

admin / 06.05.2021

Paravany sa spájajú najmä s interiérom, ale svoje miesto majú aj v záhrade. Využijete ich v prípade, že chcete získať viac súkromia, alebo vizuálne oddeliť jej úžitkovú a oddychovú časť. Poradíme vám, aké paravany sa najviac hodia do exteriéru.

Exteriér domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk