Malý lacný dom so sedlovou strechou. Patrí medzi obľúbené projekty rodinných domov

BUNGALOW 13

Bungalow 13 je 3-izbový rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Oproti vstupnej chodbe je malá oddelená toaleta a kúpeľňa s priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Táto časť opticky rozdeľuje dom na dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza veľkopriestorová obývacia izba s krbom, jedálenským kút a kuchyňa riešená v tvare “L” , ktorej súčasťou je malá špajza. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo 2 izby. Spálňa s množstvom úložného priestoru a detská izba s priestorom pre pracovisko. Súčasťou domu je tiež vonkajšia terasa na ktorú je priamy prechod z dennej časti domu. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 890 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha71,3 m2
  • Celková obytná plocha43,7 m2
  • Stavba na "kľúč"79 000 €
  • Svojpomocná výstavba55 300 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

admin / 07.09.2022

Kúrenie infrapanelmi sa stáva čoraz obľúbenejším spôsobom vykurovania interiéru. Je to pre jeho ekologický i ekonomický prínos. Čo všetko môžete od tohto typu vykurovania očakávať a aké sú jeho výhody? Odpovede na vás čakajú v nasledovnom článku.

Stavba domu
Akú podlahu vybrať do domu

Akú podlahu vybrať do domu

admin / 04.08.2022

Podlaha je súčasť interiéru, ktorá je denne zaťažovaná. Aby naplnila vaše potreby a očakávania, mala by mala spĺňať isté kritériá. Ako vybrať podlahu do domu, aby ste boli aj po rokoch spokojní, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Interiér domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk