Bungalov s veľkou garážou a terasou

BUNGALOW 114

Bungalow 114 je rodinný dom strednej veľkostnej kategórie s veľkou garážou. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu vedľa garáže. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Zo vstupnej chodby prejdete priamo do veľkopriestorovej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Kuchyňa je riešená v tvare “L” a jej súčasťou je malá špajza. Z tejto časti domu je priamy prechod na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádzajú dve detské izby s priestorom pre pracovisko , ktoré od priestrannej spálne oddeľujú dve identické kúpeľne s toaletou a priestorom pre vaňu. Je tu tiež možnosť z garáže vytvoriť obytnú miestnosť v prípade potreby.

Objenať projekt za 1090 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha138,3 m2
  • Celková obytná plocha68 m2
  • Stavba na "kľúč"149 000 €
  • Svojpomocná výstavba104 300 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Ktorá je tá najlepšia lokalita na bývanie pre vás?

Ktorá je tá najlepšia lokalita na bývanie pre vás?

admin / 05.02.2021

Cesta za vysnívaným vlastným bývaním v rodinnom dome začína voľbou vhodnej lokality. Pri jej výbere by ste sa mali zamyslieť nad viacerými faktormi. Ktoré to sú, sa dozviete v nasledovnom článku.

Stavba domu
Betónové ploty si obľúbite

Betónové ploty si obľúbite

admin / 12.01.2021

Nevzhľadné betónové ploty, ktoré kedysi obkolesovali záhrady, hospodárske budovy či domy, sa v ničom neponášajú na rôznorodosť dizajnov, z ktorých si dnes môžete vyberať. Tento typ plota vás ale nepoteší len svojím vzhľadom. Má aj iné výhody.

Stavba domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk