Bungalov s veľkou garážou a terasou

BUNGALOW 114

Bungalow 114 je rodinný dom strednej veľkostnej kategórie s veľkou garážou. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu vedľa garáže. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Zo vstupnej chodby prejdete priamo do veľkopriestorovej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Kuchyňa je riešená v tvare “L” a jej súčasťou je malá špajza. Z tejto časti domu je priamy prechod na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádzajú dve detské izby s priestorom pre pracovisko , ktoré od priestrannej spálne oddeľujú dve identické kúpeľne s toaletou a priestorom pre vaňu. Je tu tiež možnosť z garáže vytvoriť obytnú miestnosť v prípade potreby.

Objenať projekt za 1490 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha138,3 m2
  • Celková obytná plocha68 m2
  • Stavba na "kľúč"208 000 €
  • Svojpomocná výstavba124 800 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Aká veľká by mala byť žumpa?

Aká veľká by mala byť žumpa?

admin / 12.10.2022

Veľkosť žumpy je podstatný parameter, ktorý závisí od počtu osôb v domácnosti a frekvencie jej vývozu. Poradíme vám, aká veľkosť žumpy je dostatočná pre rodinný dom a aká pre víkendovú chatu.

Stavba domu
Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

admin / 07.09.2022

Kúrenie infrapanelmi sa stáva čoraz obľúbenejším spôsobom vykurovania interiéru. Je to pre jeho ekologický i ekonomický prínos. Čo všetko môžete od tohto typu vykurovania očakávať a aké sú jeho výhody? Odpovede na vás čakajú v nasledovnom článku.

Stavba domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk