Bungalov s veľkou garážou a terasou

BUNGALOW 114

Bungalow 114 je rodinný dom strednej veľkostnej kategórie s veľkou garážou. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu vedľa garáže. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Zo vstupnej chodby prejdete priamo do veľkopriestorovej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Kuchyňa je riešená v tvare “L” a jej súčasťou je malá špajza. Z tejto časti domu je priamy prechod na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádzajú dve detské izby s priestorom pre pracovisko , ktoré od priestrannej spálne oddeľujú dve identické kúpeľne s toaletou a priestorom pre vaňu. Je tu tiež možnosť z garáže vytvoriť obytnú miestnosť v prípade potreby.

Objenať projekt za 1090 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha138,3 m2
  • Celková obytná plocha68 m2
  • Stavba na "kľúč"149 000 €
  • Svojpomocná výstavba104 300 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

admin / 22.06.2021

Tak ako v zime svoje domy vykurujeme, v letných horúčavách ich potrebujeme ochladiť. Jednou z ciest, ako dosiahnuť v interiéri príjemnú teplotu, je inštalácia klimatizácie. Či je práve klimatizácia tým najlepším riešením pre váš dom, sa dozviete v našom článku.

Interiér domu
Záhradné paravany pre vaše súkromie

Záhradné paravany pre vaše súkromie

admin / 06.05.2021

Paravany sa spájajú najmä s interiérom, ale svoje miesto majú aj v záhrade. Využijete ich v prípade, že chcete získať viac súkromia, alebo vizuálne oddeliť jej úžitkovú a oddychovú časť. Poradíme vám, aké paravany sa najviac hodia do exteriéru.

Exteriér domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk