Úzky rodinný dom s prekrytou terasou

BUNGALOW 110

Bungalow 110 je úzky 4-izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do priestrannej obývacej izby s krbom spojenej s kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L” s barovým pultom. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Vedľa kuchyne sa nachádza jedáleň z ktorej môžete prejsť priamo na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádza kúpeľňa s toaletou, priestorom pre vaňu alebo sprchový kút a tri ďalšie izby. A to priestranná spálňa a dve detské izby s miestom pre pracovisko. Dom patrí do energetickej kategórie A0 s takmer nulovou spotrebou energie a je tiež spracovaný vo virtuálnej realite.

Objenať projekt za 1390 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha107 m2
  • Celková obytná plocha77,4 m2
  • Stavba na "kľúč"161 000 €
  • Svojpomocná výstavba96 600 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Aká veľká by mala byť žumpa?

Aká veľká by mala byť žumpa?

admin / 12.10.2022

Veľkosť žumpy je podstatný parameter, ktorý závisí od počtu osôb v domácnosti a frekvencie jej vývozu. Poradíme vám, aká veľkosť žumpy je dostatočná pre rodinný dom a aká pre víkendovú chatu.

Stavba domu
Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

Viete, aké výhody vám prinesie kúrenie infrapanelmi?

admin / 07.09.2022

Kúrenie infrapanelmi sa stáva čoraz obľúbenejším spôsobom vykurovania interiéru. Je to pre jeho ekologický i ekonomický prínos. Čo všetko môžete od tohto typu vykurovania očakávať a aké sú jeho výhody? Odpovede na vás čakajú v nasledovnom článku.

Stavba domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk