Úzky rodinný dom s prekrytou terasou

BUNGALOW 110

Bungalow 110 je úzky 4-izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do priestrannej obývacej izby s krbom spojenej s kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L” s barovým pultom. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Vedľa kuchyne sa nachádza jedáleň z ktorej môžete prejsť priamo na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádza kúpeľňa s toaletou, priestorom pre vaňu alebo sprchový kút a tri ďalšie izby. A to priestranná spálňa a dve detské izby s miestom pre pracovisko. Dom patrí do energetickej kategórie A0 s takmer nulovou spotrebou energie a je tiež spracovaný vo virtuálnej realite.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha107 m2
  • Celková obytná plocha77,4 m2
  • Stavba na "kľúč"112 000 €
  • Svojpomocná výstavba78 400 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Sprchový kút bez vaničky alebo s vaničkou?

Sprchový kút bez vaničky alebo s vaničkou?

admin / 12.04.2021

Moderný dizajn nemyslí len na vzhľad. Sústreďuje sa tiež na funkčnosť a nenáročnosť pri údržbe. K riešeniam, ktoré sa postupne stali módnymi stálicami, patria preto aj sprchové kúty. Aké sú výhody sprchových kútov s vaničkou aj bez, sa dozviete v nasledovnom článku.

Interiér domu
Ako vybrať gril na záhradu

Ako vybrať gril na záhradu

admin / 17.03.2021

Grilovačku na záhrade, keď sa vôňa chutného jedla šíri do okolia domu, má rád asi každý z nás. Aby ste si tento čas dokonale užili, budete potrebovať ten správny gril, ktorý pripravené suroviny spracuje tak, ako potrebujete. Ako si vybrať vhodný model, ktorý vám bude vyhovovať po všetkých stránkach?

Exteriér domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk