Úzky rodinný dom s prekrytou terasou

BUNGALOW 110

Bungalow 110 je úzky 4-izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do priestrannej obývacej izby s krbom spojenej s kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L” s barovým pultom. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Vedľa kuchyne sa nachádza jedáleň z ktorej môžete prejsť priamo na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádza kúpeľňa s toaletou, priestorom pre vaňu alebo sprchový kút a tri ďalšie izby. A to priestranná spálňa a dve detské izby s miestom pre pracovisko. Dom patrí do energetickej kategórie A0 s takmer nulovou spotrebou energie a je tiež spracovaný vo virtuálnej realite.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha107 m2
  • Celková obytná plocha77,4 m2
  • Stavba na "kľúč"112 000 €
  • Svojpomocná výstavba78 400 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

Je klimatizácia to pravé pre váš domov?

admin / 22.06.2021

Tak ako v zime svoje domy vykurujeme, v letných horúčavách ich potrebujeme ochladiť. Jednou z ciest, ako dosiahnuť v interiéri príjemnú teplotu, je inštalácia klimatizácie. Či je práve klimatizácia tým najlepším riešením pre váš dom, sa dozviete v našom článku.

Interiér domu
Záhradné paravany pre vaše súkromie

Záhradné paravany pre vaše súkromie

admin / 06.05.2021

Paravany sa spájajú najmä s interiérom, ale svoje miesto majú aj v záhrade. Využijete ich v prípade, že chcete získať viac súkromia, alebo vizuálne oddeliť jej úžitkovú a oddychovú časť. Poradíme vám, aké paravany sa najviac hodia do exteriéru.

Exteriér domu

Webstránka:

www.novyprojekt.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@novyprojekt.sk